32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi teknoloji ve bilgi devrimlerini takip eden öncü iş insanlarını ve ekonomistleri bir araya getiriyor.

32. ULUSLARARASI TÜKETİCİ KALİTE ZİRVESİ DİJİTAL EKONOMİ VE BİLİŞİM ÇAĞI’NI ELE ALIYOR

32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi teknoloji ve bilgi devrimlerini takip eden öncü iş insanlarını ve ekonomistleri bir araya getiriyor.

Türkiye ve dünya genelinde tüketicilerin bilinçlenmesi, değişim rüzgarlarını ekonominin önemli simalarından takip edebilmesi amacıyla 32 yıldır  Fahri Ustaoğlu yönetimindeki  Lob’in Türkey tarafından organize edilen 32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi  15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde Çırağan Sarayı’nda toplanıyor.

Tüketiciye Güven Verenler Ödüllendirilecek

Tüketiciye güven veren, tüketici memnuniyetini ilke edinen firmaların ve iş insanlarının ödüllendirileceği Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi her yıl gündeme damgasını vuran konuları ele alarak ekonomik yaşantımızın ayrılmaz bir parçası oldu. 32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi, teknoloji ile gelişen eğilimleri, etkin atılımları yakından takip edenlerin ajandasında  şimdiden yerini aldı.

Dijital Dünya Dijital Ekonomi

Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi, tüketici memnuniyetinin ve kalitenin yaygınlaştırılması adına ekonomiye yön veren simaların, ulusal ve dünya çapında iş insanlarının tanışmasına, kaynaşmasına yeni ortaklıkların ve atılımların doğmasına vesile oluyor.

Bilgi ve iletişim teknolojilerinin yaygınlaşması ile tüm ezberlerin bir bir bozulduğu Enformasyon Çağı’nda iş dünyasının dönüşümünün, tüketicilerin taleplerinin değerlendirileceği 32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde Çırağan Sarayı’nda davetlilerini bekliyor.

Almanya’nın  2013-2017 yılları arasında Ekonomi ve Enerji Bakanı, 2017-2018 yılları arasında da Dışişleri Bakanı olan Sigmar Gabriel’in de katılımcılar arasında yer alacağı zirvesinde ele alınacak konu “Dijital Ekonomi ve Bilişim Çağında Bilinçli Tüketici” olacak.